Karrier- és Hallgatói Szolgáltatóközpont

Konfliktuskezelés tréning

Konfliktuskezelés tréninget tartottunk április 26-án. A résztvevők megismerhették a konfliktusok hátterét, szerkezetét, konfliktuskezelési stratégiákat valamint egy hatékony asszertív kommunikációs technikát is.

Fenntarthatósági kalandtúra

A Föld Napja (Április 22.) alkalmából a Pannon Egyetemen is megszervezésre került a Fenntarthatósági kalandtúra rendezvény.

2024 tavaszán is HVG Állásbörze

Idén tavasszal is kiállítóként jelent meg a Pannon Egyetem a HVG Állásbörzén.

Balatoni Szakmakikötő

Szakmaismertető és bemutató napon vettünk részt Siófokon.

LinkedIn workshop

Közel 30 fő részvételével LinkedIn workshopot tartottunk a Valeo HR szakembereinek bevonásával április 22-én.

Látásvizsgálat hallgatóknak

A tavaszi félévben látásvizsgálatot szerveztünk, ahol a hallgatók 50%-os kedvezménnyel vizsgáltathatták meg látásukat.

Mentálhigiéné Műhely a HTK-n

Ebben a félévben is folytatódott a Mentálhigiéné Műhely sorozat a Pszichológiai és Mentálhigiéné Intézet szervezésében.

Önéletrajz készítés workshop

Az önéletrajz készítés rejtelmeibe avattuk be március 25-én a Jedlik Ányos Szakkollégium hallgatóit.

Karaktererősségek workshop

Karaktererősség workshopot tartottunk márciusban a Gazdaságtudományi Kar "Vállalatok hete" című programsorozatán belül. A karaktererősségek személyiségünk, identitásunk azon részei, olyan jellemvonások, melyek segítenek az eredményes és értelmes élet felépítésében.